„Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania”
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku…”. Termin składania ofert minął 22 stycznia 2026, 10:45.
- Termin składania ofert
- 22 stycznia 2026, 10:45Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 grudnia 2025
Termin ofert: 8 stycznia 2026 10:45Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
22 grudnia 2025
Nowy termin: 22 stycznia 2026 10:45Zmienia wersję 799863-2025
- Wynik: wybrano wykonawców
23 kwietnia 2026
8 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest czyszczenie sieci kanalizacyjnej MPWiK w Warszawie, podzielone na 4 zadania/LOT-y, z których każdy obejmuje konkretne kolektory.
- 2
ZakresKluczowe zadania obejmują czyszczenie kolektorów: Konotopa (dł. 2479,58 m), Kolektora „C” ul. Nowy Świat (dł. 1433,14 m) oraz innych wskazanych w LOT-ach.
- 3
ZakresSzczegółowy opis każdego zadania znajduje się w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), do której należy się odnieść.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania” |
| Główny Kod CPV | 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie 1: Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. – Kolektor Konotopa – Kolektor Konotopa od ul. Szamoty do ul. Królów Polskich o długości Lca 2 479,58 m |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie 2: Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. – Kolektor „C” ul. Nowy Świat odc. od ul. Pięknej ul. Wareckiej o długości Lca 1 433,14 m. |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie 3: Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. obejmującej następujące kolektory: Kolektor Wiślany, Kolektor Mokotowski BIS, Kolektor Lindego Bis, Kolektor Burakowski, Kolektor „C”. |
| Część nr LOT-0004 | Zadanie 4: Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku MPWiK w m.st. Warszawie S.A. – Kolektor Praski o długości Lca 1 520,59 m. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości: Zadanie 1: 65 000,00 zł Zadanie 2: 8 000,00 zł Zadanie 3: 40 000,00 zł Zadanie 4: 50 000,00 zł Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja. 2. Wybrany wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy na sumę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie (z naliczonym podatkiem VAT) (dot. zadań 1-4). Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku formach. Szczegółowe informacje o zabezpieczeniu należytego wykonania zawiera specyfikacja. 3. Inne gwarancje, o których mowa w specyfikacji. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →