- Umowa zawartaCzęść 1HYDROWODKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PoznańCena wybranej oferty6 490 030 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2HYDROWODKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PoznańCena wybranej oferty758 973 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3INSTBUD Sp. z o. o.· GdówCena wybranej oferty3 495 000 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4HYDROWODKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· PoznańCena wybranej oferty4 811 924 zł2 oferty
„Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania”
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 15 555 927 zł. Złożono 8 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 15 555 927 zł
- Liczba ofert
- 8 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 grudnia 2025
Termin ofert: 8 stycznia 2026 10:45Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 grudnia 2025
Nowy termin: 22 stycznia 2026 10:45Zmienia wersję 799863-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
23 kwietnia 2026
8 ofert5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: HYDROWODKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Poznań), GSG Industria Sp. z o.o. (Szczecin), PRO-LAS sp. z o.o. Sp.k. (Białystok), Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej „GEA-NOVA” Sp. z o.o. (Płochocin) oraz INSTBUD Sp. z o. o. (Gdów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 15 555 927,38 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.
- 4
Przetarg dotyczył czyszczenia sieci kanalizacyjnej i został podzielony na 4 zadania (loty).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| NIP | 5250005662 |
| Adres | P. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Wykonanie czyszczenia sieci kanalizacyjnej znajdującej się w eksploatacji oraz na majątku Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na zadania” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →