AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 11:30.

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
15 września 2026, 11:30
13d 11h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 11:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 15 września 2026 roku o godzinie 11:30.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 16 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 86 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 16 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 20 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 15 oddalono.
  • Lokalny rynek tej branży: w województwie mazowieckim postępowania przyciągały średnio 4,9 ofert, w całym kraju 3,2.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

NIP

5252248481

Adres

ul. Hoża 13 a, 00-528 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych koryt kanałów i wybranych obiektów gospodarki wodnej w granicach Warszawy

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90720000-0 - Ochrona środowiska

Dodatkowe kody CPV

90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska; 90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami; 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej; 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych; 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych; 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane; 90500000-2 - Usługi związane z odpadami; 71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-15 11:30

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90720000-0Ochrona środowiska
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 15.09.2026, 11:30. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto Stołeczne Warszawa w ramach którego działa Zarząd Zieleni m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90720000-0 - Ochrona środowiska. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.