Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →SVA/4620-622/2025: Leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową oraz żurawiem HDS wraz z dostawą i rozładunkiem na potrzeby Spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Zamawiający Amw Sinevia Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) prowadził postępowanie „SVA/4620-622/2025: Leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową oraz…”. Termin składania ofert minął 20 stycznia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 20 stycznia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
22 grudnia 2025
Termin ofert: 20 stycznia 2026 09:00 - Sprostowanie
14 stycznia 2026
Nowy termin: 26 stycznia 2026 09:00Zmienia wersję 851232-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 23259-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 stycznia 2026
Nowy termin: 10 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 49725-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 lutego 2026
Nowy termin: 17 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 71217-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lutego 2026
Nowy termin: 27 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 85768-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 lutego 2026
Nowy termin: 13 marca 2026 09:00Zmienia wersję 112780-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową i żurawiem HDS wraz z dostawą dla AMW SINEVIA Sp. z o.o.
- 2
ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunki wykluczenia znajdują się w dokumentach zamówienia.
- 3
ZakresZamawiający może unieważnić postępowanie, jeśli nie otrzyma środków na sfinansowanie zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | AMW SINEVIA Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Nowy Dwór Mazowiecki |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | SVA/4620-622/2025: Leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową oraz żurawiem HDS wraz z dostawą i rozładunkiem na potrzeby Spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o. |
| Główny Kod CPV | 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów |
| Część nr LOT-0001 | SVA/4620-622/2025: Leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową oraz żurawiem HDS wraz z dostawą i rozładunkiem na potrzeby Spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Okres leasingu 36 miesięcy. 2. Terminy dostaw | maksymalnie 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.