Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
194 886 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 194 886 zł – 201 090 złodrzucone: 4
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SVA/4620-219/2026: Zakup i dostawa materiałów elektrycznych na potrzeby wykonania kontenerów

Zamawiający Amw Sinevia Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „SVA/4620-219/2026: Zakup i dostawa materiałów elektrycznych na potrzeby wykonania…”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA HANDLOWA ELEKTROS DOMINIK JARZEMSKI. Wartość umowy: 194 886 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
194 886 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA HANDLOWA ELEKTROS DOMINIK JARZEMSKI (Bydgoszcz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 194 885,87 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 194 885,87 zł do 201 090,12 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142989877

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Paderewskiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-100

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@amwsinevia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://amwsinevia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.amwsinevia.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SVA/4620-219/2026: Zakup i dostawa materiałów elektrycznych na potrzeby wykonania kontenerów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3bb5f0bd-dfb9-4af6-9332-5051b7cf2438

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418649

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00255693

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SVA/4620-219/2026: Zakup i dostawa materiałów elektrycznych na potrzeby wykonania kontenerów

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

145184,34 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów elektrycznych na potrzeby wykonania kontenerów dla Działu
Produkcji Jarosław i Działu Produkcji Krotoszyn. Dokładny wykaz przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu
cenowym - załącznik nr 2 do SWZ, Projekcie umowy - załącznik nr 4 do SWZ oraz Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ/nr 1 do Projektu umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

31682000-0 - Wyroby elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

194885,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

201090,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

194885,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA HANDLOWA ELEKTROS DOMINIK JARZEMSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5542520112

7.3.3)Ulica

ul. Pielęgniarska 6

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-790

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

194885,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Termin realizacji Przedmiotu Umowy

do 4 tygodni od dnia zawarcia umowy (termin końcowy). 2. Wartość umowy z opcją 20%: netto: 190 132,56 zł brutto: 233 863,05 zł

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Amw Sinevia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 194 886 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31682000-0 (Wyroby elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FIRMA HANDLOWA ELEKTROS DOMINIK JARZEMSKI (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.