AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

SVA/4620-536/2026: Wynajem kontenerowej kotłowni olejowej z magazynem lekkiego oleju opałowego wraz z montażem, demontażem oraz obsługą serwisową w okresie najmu dla kompleksu wojskowego w m. Kiekrz.

Zamawiający Amw Sinevia Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „SVA/4620-536/2026: Wynajem kontenerowej kotłowni olejowej z magazynem lekkiego oleju…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 09:00. Wadium: 4000 zł.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
4000 zł
Termin składania ofert
15 września 2026, 09:00
8d 22h
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 15 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: SVA/4620-536/2026: Wynajem kontenerowej kotłowni olejowej z magazynem lekkiego oleju opałowego wraz z montażem, demontażem oraz obsługą serwisową w okresie najmu dla kompleksu….

  • 4

    RyzykoWadium: 4 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał VIKO-SERWIS Janusz Gierlak przy 5 ofertach.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO; w 5 sprawach odwołanie oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail