SVA/4620-622/2025: Leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową oraz żurawiem HDS wraz z dostawą i rozładunkiem na potrzeby Spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Zamawiający AMW SINEVIA Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „SVA/4620-622/2025: Leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Cena wybranej oferty: 1 540 740 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 1 540 740 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 grudnia 2025
Termin ofert: 20 stycznia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 stycznia 2026
Nowy termin: 26 stycznia 2026 09:00Zmienia wersję 851232-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 23259-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 stycznia 2026
Nowy termin: 10 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 49725-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 lutego 2026
Nowy termin: 17 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 71217-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lutego 2026
Nowy termin: 27 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 85768-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 lutego 2026
Nowy termin: 13 marca 2026 09:00Zmienia wersję 112780-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
26 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (Wrocław).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 540 739,62 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | AMW SINEVIA Sp. z o.o. |
| NIP | 7010303102 |
| Adres | ul. Paderewskiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki |
| Region (NUTS) | PL912 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SVA/4620-622/2025: Leasing operacyjny samochodu ciężarowego z zabudową skrzyniową oraz żurawiem HDS wraz z dostawą i rozładunkiem na potrzeby Spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów |
| Dodatkowe kody CPV | 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SPÓŁKA AKCYJNA, Wrocław (NIP: 8970012657) |
| Wartość wybranej oferty | 1 540 740 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-06-01+02:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Składający ofertę Wykonawca jest nią związany do 10.06.2026 r.
- 2.Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
- 3.Źródło podstaw do wykluczenia: Dokumenty zamówienia. Zamawiający nie stosuje kryteriów selekcji.
1. Okres leasingu 36 miesięcy.
2. Terminy dostaw: maksymalnie 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.