SVA/4620-171/2026 Zakup i dostawa wyrobów stalowych na potrzeby prac konstrukcyjnych i montażowych realizowanych przez Dział Produkcji/Ślusarnia – przeznaczenie – wiaty garażowe Biała Podlaska
Zamawiający AMW SINEVIA Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „SVA/4620-171/2026 Zakup i dostawa wyrobów stalowych na potrzeby prac konstrukcyjnych i…”, wybierając ofertę wykonawcy STALGROUP sp. z o .o. Cena wybranej oferty: 861 643 zł. Złożono 5 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 861 643 zł
- Liczba ofert
- 5 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=169, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 kwietnia 2026
Termin ofert: 25 maja 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 maja 2026
Nowy termin: 29 maja 2026 07:00Zmienia wersję 286301-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
28 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy STALGROUP sp. z o .o. (Nowa Dęba).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 861 642,72 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | AMW SINEVIA Sp. z o.o. |
| NIP | 7010303102 |
| Adres | ul. Paderewskiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki |
| Region (NUTS) | PL912 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SVA/4620-171/2026 Zakup i dostawa wyrobów stalowych na potrzeby prac konstrukcyjnych i montażowych realizowanych przez Dział Produkcji/Ślusarnia – przeznaczenie – wiaty garażowe Biała Podlaska |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 14622000-7 - Stal |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | STALGROUP sp. z o .o., Nowa Dęba (NIP: 8131002400) |
| Wartość wybranej oferty | 861 643 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 5 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-14+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →