Naprawa nawierzchni lotniskowych i drogowych w strefie zastrzeżonej Lotniska Chopina w Warszawie na lata 2026-2028
Zamawiający Polskie Porty Lotnicze Spółka Akcyjna (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Naprawa nawierzchni lotniskowych i drogowych w strefie zastrzeżonej Lotniska Chopina w…”. Termin składania ofert minął 8 stycznia 2026, 10:00. Wadium: 300 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
- Wadium
- 300 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12696, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 listopada 2025
Termin ofert: 22 grudnia 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
18 grudnia 2025
Nowy termin: 8 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 769927-2025
- Wynik: wybrano wykonawców
03 lipca 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest naprawa nawierzchni lotniskowych i drogowych w strefie zastrzeżonej Lotniska Chopina w Warszawie w latach 2026-2028.
- 2
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1 do Umowy i zawiera kluczowe informacje o zakresie prac.
- 3
ZakresOferty można składać do 8 stycznia 2026 roku, do godziny 10:00.
- 4
RyzykoWymagane jest wniesienie wadium w wysokości 300 000 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem