Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2025-12-16 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wdrożenie systemu Project Portfolio Management w GK PGE

Zamawiający Pge Systemy S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wdrożenie systemu Project Portfolio Management w GK PGE”. Termin składania wniosków minął 7 stycznia 2026, 10:00. Wadium: 200 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Pge Systemy S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 16 grudnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Wadium
200 000 zł
Termin składania wniosków
7 stycznia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

PGE Systemy S.A.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Wdrożenie systemu Project Portfolio Management w GK PGE

Główny Kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Część nr LOT-0001

Wdrożenie systemu Project Portfolio Management w GK PGE

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

200000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

neg-w-call

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Warunki udziału w Postępowaniu:
O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w Postępowaniu, określone w art. 112 ust. 2 pkt 1)-4) Ustawy PZP, określone w Załączniku nr 9 do OPW dostępnym na stronie https://swpp2.gkpge.pl/
Szczegółowe warunki zawarte zostały w OPW dostępnym na stronie https://swpp2.gkpge.pl/

1. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z art.380 w zw. z art. 376 ust. 1 ustawy PZP w trybie sektorowych negocjacji z ogłoszeniem.

2. Wykonawcy zainteresowani udziałem w postępowaniu powinni złożyć Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu („Wniosek”).

3. Składanie Wniosku w Postępowaniu odbywa się za pomocą Systemu zakupowego dostępnego na stronie: https://swpp2.gkpge.pl

4. Zamawiający wymaga, aby do Wniosku zostały dołączone dokumenty i oświadczenia opisane w Opisie potrzeb i wymagań (OPW).

5. Wniosek, Ofertę, Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od Wykonawcy, składa się w formie elektronicznej, w zakresie i w sposób określony w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, na podstawie art. 70 ustawy PZP.

6. Zamawiający dokona otwarcia Wniosków w Systemie zakupowym w dniu ich składania, bez udziału Wykonawców.

7. Opis potrzeb i wymagań (OPW) wraz z załącznikami, o którym mowa w niniejszym ogłoszeniu dostępny jest w Systemie zakupowym pod adresem: https://swpp2.gkpge.pl.

8. Aby złożyć Wniosek w Postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany do dokonania rejestracji w Systemie Zakupowym dostępnym pod adresem: https://swpp2.gkpge.pl

9. Składanie ofert w Postępowaniach zakupowych wymaga posiadania konta w Systemie Zakupowym. Rejestracja konta i logowanie dostępne są pod adresem https://swpp2.gkpge.pl. Zainteresowanych udziałem w Postępowaniu zakupowym prosimy o dokonanie rejestracji bez zbędnej zwłoki, ponieważ proces weryfikacji Wykonawcy może potrwać do 3 dni roboczych.
Wszelkie informacje dotyczące sposobu rejestracji i logowania do Systemu Zakupowego znajdują się pod wyżej wskazanym adresem internetowym, w zakładce „Pytania i odpowiedzi/FAQ” oraz w zakładce „Regulacje i Poradniki oraz inne informacje (ogłoszenia okresowe)”, folder „Poradniki dla użytkowników końcowych”, a także pod linkiem: https://www.gkpge.pl/grupa-pge/przetargi/zakupy/dokumenty, w dokumencie „Szczegółowa instrukcja korzystania z Systemu Zakupowego GK PGE dla Wykonawców”.

10. RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych („ADO”) jest: PGE Systemy S.A. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39. W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych powołanym w ww. Spółce pod adresem e-mail: iod.pgesystemy@gkpge.pl lub pod adresem siedziby wskazanej w zdaniu poprzednim.

11. Maksymalny okres, w którym Wykonawca będzie związany ofertą – 90 dni.

12. Szczegółowy opis podstaw wykluczenia, zasad udziału Wykonawców w postępowaniu oraz wykaz podmiotowych środków dowodowych znajduje się w Dokumentach zamówienia, dostępnych na stronie prowadzonego postępowania https://swpp2.gkpge.pl.

13. Na etapie składania Ofert (nie Wniosków) Wykonawca zobowiązany będzie do wniesienia wadium w wysokości: 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych). Pełne informacje dotyczące wadium opisane zostaną w SWZ udostępnionym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl

14. Zamawiający, na podstawie art. 18 ust. 4 Ustawy PZP, wymaga od Wykonawców zachowania poufności informacji zawartych w Dokumentach Zamówienia, obejmujących informacje chronione Zamawiającego, uzyskanych w toku Postępowania m.in. w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. Udostępnienie Dokumentów Zamówienia, zawierających informacje chronione Zamawiającego, uzależnione jest od zawarcia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym Umowy o zachowaniu poufności, której wzór stanowi Załącznik nr 8 do OPW. Szczegółowe informacje znajdują się w OPW dostępnym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl

15. O udzielenie zamówienia nie mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy mają siedzibę albo miejsce zamieszkania w innych państwach niż państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia GPA (Government procurement Agreement) lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi” - szczegóły w pkt 2.18. OPW.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.