Modernizacja i rozbudowa użytkowanych przez Miasto Bydgoszcz systemów telekomunikacyjnych
Zamawiający Miasto Bydgoszcz (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja i rozbudowa użytkowanych przez Miasto Bydgoszcz systemów telekomunikacyjnych”, wybierając ofertę wykonawcy SPRINT Spółka akcyjna. Cena wybranej oferty: 2 814 035 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 814 035 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 października 2025
Termin ofert: 3 listopada 2025 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 października 2025
Zmienia wersję 683979-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
28 listopada 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy SPRINT Spółka akcyjna (Olsztyn).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 814 035,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miasto Bydgoszcz |
| Miejscowość | Bydgoszcz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Modernizacja i rozbudowa użytkowanych przez Miasto Bydgoszcz systemów telekomunikacyjnych |
| Główny Kod CPV | 32540000-0 - Centrale |
| Część nr LOT-0001 | Modernizacja i rozbudowa użytkowanych przez Miasto Bydgoszcz systemów telekomunikacyjnych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione faktycznymi okolicznościami i zgodne z przepisami uPzp. Jednocześnie wskazać należy, że 15 dniowy termin składania ofert jest wystarczający w przedmiotowym postępowaniu, ponieważ jest zgodny z ogólna normą wyrażoną w art. 131 uPzp, tj. uwzględnia złożoność i specyfikę przedmiotu zamówienia, czas niezbędny do przygotowania i złożenia oferty i czas niezbędny do zapoznania się przez wykonawców z informacjami koniecznymi do przygotowania oferty. W związku z jw. skrócony termin składania ofert nie narusza zasad konkurencji i przejrzystości, nie wpływa negatywnie na konkurencyjność postępowania. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje standardowe dla branży produkty. Nadto, zamawiający ustalił warunki zamówienia w taki sposób, aby przygotowanie oferty było możliwie proste, a przebieg postępowania sprawny:
- zamawiający nie opisał warunków udziału w postępowaniu
- nie ustanowił wadium, ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- komunikacja w postępowaniu w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, co wyjściowo już pozwalało skrócić termin 35 dni na składanie ofert do 30 dni
- strona prowadzonego postępowania mieści się na platformie zakupowej, która umożliwia złożenie oferty bardzo sprawnie, ponieważ jest dostępna, intuicyjna w obsłudze i co najważniejsze nie wymaga rejestracji wykonawcy w celu złożenia oferty.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →