Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych, przebywających na terenie miasta Częstochowy (5 części)
Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych, przebywających na terenie miasta…”. Termin składania ofert minął 12 grudnia 2025, 09:00. Wadium: 20 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 265 000 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2025, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1037, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Wynik: wybrano wykonawców
19 stycznia 2024
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 listopada 2025
Termin ofert: 12 grudnia 2025 09:00 - Wynik: wybrano wykonawców
09 stycznia 2026
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie |
| Miejscowość | Częstochowa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych, przebywających na terenie miasta Częstochowy (5 części) |
| Główny Kod CPV | 85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 – Tymczasowe schronienie w schronisku dla 60 osób bezdomnych. |
| Część nr LOT-0002 | Część 2: Tymczasowe schronienie w schronisku dla 50 osób bezdomnych. |
| Część nr LOT-0003 | Część 3: Tymczasowe schronienie w schronisku dla 65 osób bezdomnych. |
| Część nr LOT-0004 | Część 4: Tymczasowe schronienie w schronisku z usługami opiekuńczymi dla 65 osób bezdomnych. |
| Część nr LOT-0005 | Część 5: Tymczasowe schronienie w noclegowni dla 8 osób bezdomnych. |
| Część nr GLO-0001 | Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych, przebywających na terenie miasta Częstochowy (5 części) |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 20000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.