- Umowa zawartaCzęść 1Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy AGAPE· CzęstochowaCena wybranej oferty1 446 798 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Caritas Archidiecezji Częstochowskiej· CzęstochowaCena wybranej oferty1 222 074 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Fundacja Chrześcijańska Adullam· CzęstochowaCena wybranej oferty891 576 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy AGAPE· CzęstochowaCena wybranej oferty1 735 938 zł
Świadczenie usług w postaci schronienia w schronisku dla osób bezdomnych oraz schronienia w schronisku z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych, przebywających na terenie miasta Częstochowy (4 części).
Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w postaci schronienia w schronisku dla osób bezdomnych oraz schronienia…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 5 296 386 zł.
- Łączna wartość ofert
- 5 296 386 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1037, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
19 stycznia 2024
3 wykonawców - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 listopada 2025
Termin ofert: 12 grudnia 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 stycznia 2026
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy AGAPE (Częstochowa), Caritas Archidiecezji Częstochowskiej (Częstochowa) oraz Fundacja Chrześcijańska Adullam (Częstochowa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 296 386,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie |
| Miejscowość | Częstochowa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usług w postaci schronienia w schronisku dla osób bezdomnych oraz schronienia w schronisku z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych, przebywających na terenie miasta Częstochowy (4 części). |
| Główny Kod CPV | 85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe |
| Część nr LOT-0001 | Część I - Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek) |
| Część nr LOT-0002 | Część II - Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek) |
| Część nr LOT-0003 | Część III – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek) |
| Część nr LOT-0004 | Część IV – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki, w tym 1 posiłek gorący) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.