Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
33 565 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa monitorów komputerowych oraz monitora profesjonalnego Zakres: monitory komputerowe (60 szt.), monitor profesjonalny LFD (1 szt.)
    Wartość umowy
    27 786 zł
    10 ofert
  2. Unieważniona
    Część 22) Część 2: Dostawa poleasingowej infrastruktury serwerowej Zakres: serwer (1 szt.), dyski twarde (4 szt.)
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa oprogramowania systemowego (1 szt.)
    Wartość umowy
    5780 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa monitorów komputerowych i monitora wielkoformatowego (LFD), infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania z podziałem na 3 części

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa monitorów komputerowych i monitora wielkoformatowego (LFD), infrastruktury…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 33 565 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
33 565 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. (część 1); E-Tech Jacek Sójka Spółka Jawna (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 33 565,47 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 002741290

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 2

1.5.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.5.3.)Kod pocztowy

42-217

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@mops.czestochowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.mops.czestochowa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8539263e-9ba7-4fb5-9c2b-30bac82b08b7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa monitorów komputerowych i monitora wielkoformatowego (LFD), infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania z podziałem na 3 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8539263e-9ba7-4fb5-9c2b-30bac82b08b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323761

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00053424/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa monitorów komputerowych i monitora wielkoformatowego (LFD), infrastruktury serwerowej oraz oprogramowania z podziałem na 3 części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00243326

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SO.261.1.2.2026.MZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

386368,97 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

46114,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa monitorów komputerowych oraz monitora profesjonalnego
Zakres: monitory komputerowe (60 szt.), monitor profesjonalny LFD (1 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32323100-4 - Kolorowe monitory wideo

4.5.5.)Wartość części

32501,99 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2)Część 2

Dostawa poleasingowej infrastruktury serwerowej Zakres: serwer (1 szt.), dyski twarde (4 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

4.5.5.)Wartość części

8211,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

48611000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych

4.5.5.)Wartość części

5400,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

8

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27785,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28641,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28641,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482528507

7.3.3)Ulica

ul. Wolność 8 lok. 4

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27785,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowej części postępowania złożono 2 oferty/ofert. Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie przepisów ustawy Pzp, w związku z czym nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5779,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5842,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5779,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

E-Tech Jacek Sójka Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7282680876

7.3.3)Ulica

ul. Nowa 29/31

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5779,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231300-0Monitory ekranowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 33 565 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231300-0 (Monitory ekranowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.