Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z usługami towarzyszącymi dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem usługowym, garażem podziemnym oraz z infrastrukturą towarzyszącą, zlokalizowanych w Koszalinie przy ul. Karłowicza na działce1479/29 obręb ewidencyjny 0019
Zamawiający SIM „KZN-Zachodniopomorskie” Sp. z o.o. (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z usługami towarzyszącymi dla…”, wybierając ofertę wykonawcy 4idea Karol Sitarski. Cena wybranej oferty: 526 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 526 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=705, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2025
Termin ofert: 2 czerwca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
03 lutego 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy 4idea Karol Sitarski (Kielce).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 526 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SIM „KZN-Zachodniopomorskie” Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Koszalin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej z usługami towarzyszącymi dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem usługowym, garażem podziemnym oraz z infrastrukturą towarzyszącą, zlokalizowanych w Koszalinie przy ul. Karłowicza na działce1479/29 obręb ewidencyjny 0019 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu; 71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu; 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją; 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych; 71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni; 71242000; 71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Neg W Call |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe: Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się również Wykonawców, o których mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji
destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Wymagania w zakresie oświadczeń i dokumentów określono w części XII OPiW.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.