Instalacja i uruchomienie na terenie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach zdalnej wieży lotniskowej służby informacji powietrznej AFIS (II)
Zamawiający Warmia i Mazury Sp. z o.o. (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Instalacja i uruchomienie na terenie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach zdalnej…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 19 237 200 zł.
- Cena wybranej oferty
- 19 237 200 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=422, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 października 2025
Termin ofert: 12 listopada 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 lutego 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Savicon Sp. z o.o. (Warszawa) oraz Frequentis AG (Wiedeń).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 19 237 200,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Warmia i Mazury Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Szczytno |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Instalacja i uruchomienie na terenie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach zdalnej wieży lotniskowej służby informacji powietrznej AFIS (II) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34962100-9 - Urządzenia wieży kontrolnych |
| Dodatkowe kody CPV | 48121000; 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych; 45314120-8 - Instalowanie abonenckich central telefonicznych; 45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →