ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa sterylnych, leczniczych środków technicznych w okresie 24 miesięcy dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Inwazyjnej Chorób Układu Krążenia oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa sterylnych, leczniczych środków technicznych w okresie 24 miesięcy dla potrzeb…”. Termin składania ofert minął 23 grudnia 2025, 10:00. Planowany budżet: 31 405 135 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony w ElbląguElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 18 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
31 405 135 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
23 grudnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sterylnych, leczniczych środków technicznych do Pracowni Diagnostyki Inwazyjnej Chorób Układu Krążenia oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej w Elblągu przez 24 miesiące.

  • 2

    ZakresSzczegółowe specyfikacje poszczególnych pakietów (np. cewników diagnostycznych, hydrofilnych, specjalnego przeznaczenia, prowadników) znajdują się w załącznikach do SWZ (Załączniki Nr 1A, 2A, 3A itd.).

  • 3

    ZakresZamówienie podzielone jest na 142 części (pakiety), obejmujące różnego rodzaju cewniki diagnostyczne i prowadniki.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość całego zamówienia wynosi 31 405 134,50 zł, natomiast poszczególne pakiety mają różną wartość (np. Pakiet Nr 1 - 171 000 zł).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Miejscowość

Elbląg

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawa sterylnych, leczniczych środków technicznych w okresie 24 miesięcy dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Inwazyjnej Chorób Układu Krążenia oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Główny Kod CPV

33111710-1 - Wyroby do angiografii

Część nr LOT-0001

Pakiet Nr 1

Część nr LOT-0002

Pakiet Nr 2

Część nr LOT-0003

Pakiet Nr 3

Część nr LOT-0004

Pakiet Nr 4

Część nr LOT-0005

Pakiet Nr 5

Część nr LOT-0006

Pakiet Nr 6

Część nr LOT-0007

Pakiet Nr 7

Część nr LOT-0008

Pakiet Nr 8

Część nr LOT-0009

Pakiet Nr 9

Część nr LOT-0010

Pakiet Nr 10

Część nr LOT-0011

Pakiet Nr 11

Część nr LOT-0012

Pakiet Nr 12

Część nr LOT-0013

Pakiet Nr 13

Część nr LOT-0014

Pakiet Nr 14

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wszelkie wymagania dot. wniesienia wadium opisano w rozdziale XVI SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33111710-1Wyroby do angiografii
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 590 479 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
803 144 zł1 820 543 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 017 399 zł
Źródło próbki
CPV 33111· kategoria CPV (5 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
803 144 zł
Mediana
1 590 479 zł
Górny kwartyl
1 820 543 zł
Ten przetarg (31 405 135 zł) znajduje się znacznie powyżej typowego zakresu.
Budżet jest wyraźnie wyższy niż w większości podobnych postępowań, to może być duży lub złożony kontrakt. +1875% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.