Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2024-02-05 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław”

Zamawiający Zarząd Zieleni Miejskiej (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław”. Termin składania ofert minął 5 marca 2024, 12:00. Wadium: 47 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Zarząd Zieleni MiejskiejWrocław, Dolnośląskieopublikowano 5 lutego 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
Wadium
47 000 zł
Termin składania ofert
5 marca 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Zarząd Zieleni Miejskiej

Miejscowość

Wrocław

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

„Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław”

Główny Kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Część nr LOT-0001

Zadanie I - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Stare Miasto I

Część nr LOT-0002

Zadanie II - „Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Stare Miasto II

Część nr LOT-0003

Zadanie III - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Śródmieście I

Część nr LOT-0004

Zadanie IV - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Śródmieście II

Część nr LOT-0005

Zadanie V - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Śródmieście III

Część nr LOT-0006

Zadanie VI - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Krzyki I

Część nr LOT-0007

Zadanie VII - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Krzyki II

Część nr LOT-0008

Zadanie VIII - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Krzyki III

Część nr LOT-0009

Zadanie IX - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Fabryczna I

Część nr LOT-0010

Zadanie X - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Fabryczna II

Część nr LOT-0011

Zadanie XI - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Fabryczna III

Część nr LOT-0012

Zadanie XII - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Fabryczna IV

Część nr LOT-0013

Zadanie XIII - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Psie Pole I

Część nr LOT-0014

Zadanie XIV - Kompleksowa konserwacja parków i zieleńców na terenie Gminy Wrocław – Rejon Psie Pole II

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

47000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.