Dostawa serwera dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW
Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa serwera dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW”. Termin składania ofert minął 24 listopada 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 października 2025
Termin ofert: 4 listopada 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 października 2025
Zmienia wersję 683009-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
05 listopada 2025
Nowy termin: 24 listopada 2025 12:00Zmienia wersję 693326-2025
- Wynik postępowania
21 kwietnia 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Uniwersytet Warszawski |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa serwera dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW |
| Główny Kod CPV | 48820000-2 - Serwery |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa serwera dla Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.