Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych KPW Świnoujście
Zamawiający Komenda Portu Wojennego Świnoujście (Świnoujście, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach…”. Termin składania wniosków minął 7 marca 2024, 10:00.
- Termin składania wniosków
- 7 marca 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 588 079 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=353, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 lutego 2024
Termin ofert: 7 marca 2024 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
05 lipca 2024
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób w kompleksach wojskowych KPW Świnoujście.
- 2
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), udostępnianej zaproszonym wykonawcom.
- 3
ZakresZamówienie podzielone jest na 13 części (LOT), obejmujących różne kompleksy wojskowe w Świnoujściu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Portu Wojennego Świnoujście |
| Miejscowość | Świnoujście |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych KPW Świnoujście |
| Główny Kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
| Część nr LOT-0001 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych nr 4370, 7894, 8590 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0002 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4381 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0003 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4388 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0004 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4154 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0005 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4252 w Kołobrzegu |
| Część nr LOT-0006 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4369 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0007 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4312 w Dziwnowie |
| Część nr LOT-0008 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4422 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0009 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4423 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0010 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4388 w Świnoujściu - Przytór |
| Część nr LOT-0011 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4396 w Międzyzdrojach - Biała Góra 10 |
| Część nr LOT-0012 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4301 w Dziwnowie - Osiedle Rybackie |
| Część nr GLO-0001 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych KPW Świnoujście |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Szczegółowe informacji nt. gwarancji ZNWU zostaną zawarte w SWZ, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura ograniczona |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.