- Umowa zawartaCzęść 1DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty19 740 750 zł
- Umowa zawartaCzęść 2DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty14 236 355 zł
- Umowa zawartaCzęść 3DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty10 624 397 zł
- Umowa zawartaCzęść 4DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty4 599 724 zł
- Umowa zawartaCzęść 5"STEKOP" S.A.· WarszawaCena wybranej oferty4 387 166 zł
- Umowa zawartaCzęść 6DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty1 421 347 zł
- Umowa zawartaCzęść 7DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty1 526 672 zł
- Umowa zawartaCzęść 8DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty1 173 371 zł
- Umowa zawartaCzęść 9DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty1 420 076 zł
- Umowa zawartaCzęść 10DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty1 558 248 zł
- Umowa zawartaCzęść 11DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty4 660 757 zł
- Umowa zawartaCzęść 12DERSŁAW Sp. z o.o.· PołaniecCena wybranej oferty4 660 121 zł
Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych KPW Świnoujście
Zamawiający Komenda Portu Wojennego Świnoujście (Świnoujście, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach…”, wybierając 8 wykonawców. Łączna wartość ofert: 70 008 983 zł.
- Łączna wartość ofert
- 70 008 983 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=353, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 lutego 2024
Termin ofert: 7 marca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
05 lipca 2024
8 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 8 wykonawców: DERSŁAW Sp. z o.o. (Połaniec), DGP SECURITY PARTNER Sp. z o.o. (Warszawa), SECURITY 24 Sp. z o.o. (Pecna), SEKRET OCHRONA OSÓB I MIENIA W. GŁOWACKI I T. WOŹNIAK SP. J. (Świnoujście), ARGUS OCHRONA OSÓB I MIENIA GRZEGORZ WOŹNIAK SP. J. (Międzyzdroje) oraz 3 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 70 008 982,52 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Portu Wojennego Świnoujście |
| Miejscowość | Świnoujście |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych KPW Świnoujście |
| Główny Kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
| Część nr LOT-0001 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych nr 4370, 7894, 8590 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0002 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4381 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0003 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4388 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0004 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4154 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0005 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4252 w Kołobrzegu |
| Część nr LOT-0006 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4369 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0007 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4312 w Dziwnowie |
| Część nr LOT-0008 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4422 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0009 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4423 w Świnoujściu |
| Część nr LOT-0010 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4388 w Świnoujściu - Przytór |
| Część nr LOT-0011 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4396 w Międzyzdrojach - Biała Góra 10 |
| Część nr LOT-0012 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksie wojskowym nr 4301 w Dziwnowie - Osiedle Rybackie |
| Część nr GLO-0001 | Całodobowa, bezpośrednia fizyczna ochrona mienia i osób mieszczących się w kompleksach wojskowych KPW Świnoujście |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura ograniczona |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.