Naprawa główna Kutrów Holowniczo-Komunikacyjnych KH-K K-20 i K-21
Zamawiający Komenda Portu Wojennego Świnoujście (Świnoujście, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa główna Kutrów Holowniczo-Komunikacyjnych KH-K K-20 i K-21”, wybierając ofertę wykonawcy Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 3 057 150 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 3 057 150 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=382, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 czerwca 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
31 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o. (Szczecin).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 057 150,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Portu Wojennego Świnoujście |
| NIP | 8550005892 |
| Adres | ul. Steyera 28, 72-600 Świnoujście |
| Region (NUTS) | PL428 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Naprawa główna Kutrów Holowniczo-Komunikacyjnych KH-K K-20 i K-21 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50240000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji i inne usługi dotyczące sprzętu morskiego i innego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg ograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Net Marine Marine Power Service Sp. z o.o., Szczecin (NIP: 9552131182) |
| Wartość wybranej oferty | 3 057 150 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-08-13+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →