Zakup, dostawę, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w ramach projektu „Rozwój infrastruktury diagnostyki i leczenia onkologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży”
Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, dostawę, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala…”, wybierając ofertę wykonawcy TDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 221 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 221 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1074, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~5,7 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 lipca 2025
Termin ofert: 25 sierpnia 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
20 sierpnia 2025
Nowy termin: 1 września 2025 09:00Zmienia wersję 469731-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
28 sierpnia 2025
Nowy termin: 18 września 2025 09:00Zmienia wersję 543859-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
17 września 2025
Nowy termin: 25 września 2025 09:00Zmienia wersję 561721-2025
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
23 września 2025
Nowy termin: 6 października 2025 09:00Zmienia wersję 608748-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
22 października 2025
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
15 stycznia 2026
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
02 lutego 2026
1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawcę
13 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy TDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA Sp. z o.o. (Janów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 221 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem