Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Technologia pożarnicza - Stolarczyk· Kielce
Cena wybranej oferty
1 298 880 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem.

Zamawiający Gmina Rzezawa (Rzezawa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem”, wybierając ofertę wykonawcy Technologia pożarnicza - Stolarczyk. Cena wybranej oferty: 1 298 880 zł.

Zamawiający: Gmina RzezawaRzezawa, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 7 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
1 298 880 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Technologia pożarnicza - Stolarczyk (Kielce).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 298 880,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Rzezawa

Miejscowość

Rzezawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1)
    dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; tj. odpis lub informacja
    z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy),
    O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie:
  2. 1)
    art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. i 2025/2033 z dnia 13.10.2025dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1)
    UZASADNIENIE DLA SKRÓCENIA TERMINU SKŁADANIA OFERT – w przypadku przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
    w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę nowego średniego samochód pożarniczego dla Gminy Rzezawa – zgodnie z brzmieniem art. 138 ust. 1 w związku z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
    Zastosowano skrócony - 15 dniowy termin składania ofert w postępowaniu albowiem w sprawie znajduje zastosowanie hipoteza przepisu art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 020 000 zł
Próbka: 107 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
400 752 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
999 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
400 752 zł
Mediana
1 020 000 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rzezawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzezawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 298 880 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 - Wozy strażackie. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Technologia pożarnicza - Stolarczyk (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.