Dostawa aktualizacji oprogramowania Kamsoft dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Zamawiający Szpital Powiatowy (Chrzanów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa aktualizacji oprogramowania Kamsoft dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie”, wybierając ofertę wykonawcy KAMSOFT S.A. Cena wybranej oferty: 1 608 250 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 608 250 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=610, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 września 2024
Termin ofert: 15 października 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 października 2024
Nowy termin: 21 października 2024 10:00Zmienia wersję 553885-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
13 listopada 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy KAMSOFT S.A. (Katowice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 608 249,60 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szpital Powiatowy |
| Miejscowość | Chrzanów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa aktualizacji oprogramowania Kamsoft dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie |
| Główny Kod CPV | 48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa aktualizacji oprogramowania Kamsoft dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →