- Umowa zawartaCzęść 1PPHU "ZZ" Sp.j. Zbigniew Czoch Zdzisław Bałuszyński· Nowy SączCena wybranej oferty199 960 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2PPHU "ZZ" Sp.j. Zbigniew Czoch Zdzisław Bałuszyński· Nowy SączCena wybranej oferty80 100 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska· BochniaCena wybranej oferty85 180 zł3 oferty
WARZYWA I OWOCE W PAKIECIE I, ZIEMNIAKI W PAKIECIE II ORAZ MĄKA, KASZA, CUKIER W PAKIECIE III DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy (Dębica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „WARZYWA I OWOCE W PAKIECIE I, ZIEMNIAKI W PAKIECIE II ORAZ MĄKA, KASZA, CUKIER W PAKIECIE…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 365 240 zł. Złożono 5 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 365 240 zł
- Liczba ofert
- 5 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=106, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2024
Termin ofert: 16 sierpnia 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 sierpnia 2024
Nowy termin: 21 sierpnia 2024 10:00Zmienia wersję 425897-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
13 listopada 2024
5 ofert2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: PPHU "ZZ" Sp.j. Zbigniew Czoch Zdzisław Bałuszyński (Nowy Sącz) oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska (Bochnia).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 365 239,60 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy |
| Miejscowość | Dębica |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | WARZYWA I OWOCE W PAKIECIE I, ZIEMNIAKI W PAKIECIE II ORAZ MĄKA, KASZA, CUKIER W PAKIECIE III DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY |
| Główny Kod CPV | 03220000 |
| Część nr LOT-0001 | WARZYWA I OWOCE W PAKIECIE I DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY |
| Część nr LOT-0002 | ZIEMNIAKI W PAKIECIE II DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY |
| Część nr LOT-0003 | MĄKA, KASZA, CUKIER W PAKIECIE III DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
przedmiotowych środkach dowodowych: Oświadczenie Wykonawcy w zakresie Zasad
Dostarczania Przedmiotu Zamówienia. PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE NA
POTWIERDZENIE BRAKU PODSTAW WYKLUCZENIA: 1. Informacja z Krajowego Rejestru
Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy,
odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka
karnego, - sporządzonej nie wcześnie niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2. Oświadczenie
wykonawcy w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 5 o braku przynależności do tej samej
grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i
konsumentów (Dz. U. z 2019r. poz. 369), z innym wykonawcą, który złożył ofertę, ofertę
częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z
dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej
niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, 3.
Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym
mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych
przez Zamawiającego o których mowa w: • art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, • art. 108 ust. 1 pkt 4
ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka
zapobiegawczego, • art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami
porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy (dot.
wstępnych konsultacji rynkowych) 4. Wykaz podwykonawców i dostawców, na których
przypada ponad 10% wartości zamówienia, zaś w przypadku podmiotów, na których zdolności
wykonawca polega – wskazania, czy wykonawca polega na zdolności tych podmiotów w
zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia. /dotyczy sytuacji, gdy
Wykonawca w Oświadczeniu: CZĘŚĆ XIV C – ZAŁ. NR 3 nie wskaże podmiotowych środków
dowodowych, które można uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych,
oraz danych umożliwiających dostęp do tych środków/ W przypadku, gdy przypada na w/w
ponad 10 % wartości zamówienia - Zamawiający będzie żądał, aby Wykonawca w terminie
określonym przez Zamawiającego zastąpił tego Podwykonawcę, Dostawcę lub Podmiot, na
którego zdolności wykonawca polega, pod rygorem wykluczenia z udziału w postępowaniu
INFORMACJA O UPRZEDNIEJ OCENIE OFERT, ZGODNIE Z ART. 139 uPzp - CZĘŚĆ I C
SWZ. Klauzula informacyjna z art. 13 RODO – w celu związanym z postępowaniem o
udzielenie zamówienia CZĘŚĆ I D SWZ. INFORMACJE O WYMAGANIACH
TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA
KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ CZĘŚĆ VII B SWZ. Zamawiający wymaga złożenia
oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy w formie JEDZ. Dodatkowe
obligatoryjne podstawy wykluczenia: 1) Na podstawie przesłanek art. 7 ust. pkt 1 ustawy. Na
podstawie przesłanek z art. 7 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych
rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących
ochronie bezpieczeństwa narodowego, 2) Na podstawie przesłanek z art. 5k rozporządzenia
Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w
związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z
31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022 /576 w sprawie
zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z
działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1).
Podstawy wykluczenia:
Korupcja,
Nadużycia,
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa ochrony środowiska,
Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne,
Płatność podatków,
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym,
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji,
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi,
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu,
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną,
Udział w organizacji przestępczej.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.