ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Gospodarowanie odpadami komunalnymi - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Namysłów

Zamawiający Gmina Namysłów (Namysłów, Opolskie) prowadził postępowanie „Gospodarowanie odpadami komunalnymi - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z…”. Termin składania ofert minął 6 marca 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina NamysłówNamysłów, Opolskie (powiat Namysłowski →)opublikowano 30 stycznia 2026
Termin składania ofert
6 marca 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 891 147 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    30 stycznia 2026

    Termin ofert: 6 marca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    18 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Namysłów (nieruchomości zamieszkałe i niezamieszkałe). Szczegółowy zakres określa załącznik nr 3 do SWZ.

  • 2

    ZakresZamawiający przewiduje prawo opcji: wydłużenie umowy o 3 miesiące lub zwiększenie wartości umowy o maksymalnie 15% w przypadku zwiększenia ilości odpadów.

  • 3

    ZakresZamówienie realizowane od 01.04.2026 do 31.12.2026 na terenie województwa opolskiego (PL523).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail