Dostawa wstawek hamulcowych
Zamawiający Polregio S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa wstawek hamulcowych”. Termin składania ofert minął 25 listopada 2024, 12:00.
- Termin składania ofert
- 25 listopada 2024, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 października 2024
Termin ofert: 18 listopada 2024 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
04 listopada 2024
Nowy termin: 25 listopada 2024 12:00Zmienia wersję 645547-2024
- Wynik: wybrano wykonawców
31 stycznia 2025
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 kwietnia 2025
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | POLREGIO S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa wstawek hamulcowych |
| Główny Kod CPV | 34322500-5 - Klocki hamulcowe |
| Część nr LOT-0001 | zadanie nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | zadanie nr 2 |
| Część nr LOT-0003 | zadanie nr 3 |
| Część nr LOT-0004 | zadanie nr 4 |
| Część nr LOT-0005 | zadanie nr 5 |
| Część nr LOT-0006 | zadanie nr 6 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca obowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie: Zadanie nr 6 – 500,00 zł. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →