Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego, do kotłowni olejowych umiejscowionych na drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Krościenku i Malhowicach
Zamawiający Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej (Korczowa-Przejście Graniczne, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego, do kotłowni olejowych umiejscowionych na…”, wybierając ofertę wykonawcy Petrojet Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2 212 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 212 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=373, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 sierpnia 2024
Termin ofert: 26 września 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
30 października 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Petrojet Sp. z o.o. (Kieszek).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 212 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej |
| Miejscowość | Korczowa - Przejście Graniczne |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego, do kotłowni olejowych umiejscowionych na drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Krościenku i Malhowicach |
| Główny Kod CPV | 09135100-5 - Olej opałowy |
| Część nr LOT-0001 | Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego, do kotłowni olejowych umiejscowionych na drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Krościenku i Malhowicach |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.