"Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bierzwnik w roku 2025"
Zamawiający Nadleśnictwo Bierzwnik (Bierzwnik, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bierzwnik w roku…”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2024, 12:00. Wadium: 70 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
- Wadium
- 70 000 zł
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2024, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=162, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 października 2024
Termin ofert: 14 listopada 2024 12:00 - Wynik: wybrano wykonawców
29 stycznia 2025
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Nadleśnictwo Bierzwnik |
| Miejscowość | Bierzwnik |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bierzwnik w roku 2025" |
| Główny Kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet nr 01.L.01.02 - leśnictwa Chojnowo i Sarnopol |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet nr 02.L.03.04 - leśnictwa Przeczno i Łasko |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet nr 03.L.05.06.07 - leśnictwa Wygon, Radachowo i Jerychowo |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet nr 04.L.08.09.10 - leśnictwa Bierzwnik, Górzno i Chłopowo |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet nr 05.L.11.12 - leśnictwa Pluskocin i Jarosławsko |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet nr 06.GS - wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 70000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.