Świadczenie planowanej oraz awaryjnej usługi zastępczej komunikacji autobusowej (dalej ZKA), poprzez zapewnienie na rzecz Zamawiającego autobusów wraz z kierowcami na obszarze kursowania pociągów uruchamianych przez „Koleje Małopolskie” sp. z o.o.
Zamawiający Koleje Małopolskie Sp. z o.o. (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie planowanej oraz awaryjnej usługi zastępczej komunikacji autobusowej (dalej…”, wybierając ofertę wykonawcy PKS TARNOBRZEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 2 266 250 zł.
- Cena wybranej oferty
- 2 266 250 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=585, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 maja 2025
Termin ofert: 6 czerwca 2025 11:30Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 sierpnia 2025
Nowy termin: 5 września 2025 11:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
08 października 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PKS TARNOBRZEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Tarnobrzeg,).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 266 250,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | "Koleje Małopolskie" Sp. z.o.o. |
| Miejscowość | Kraków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie planowanej oraz awaryjnej usługi zastępczej komunikacji autobusowej (dalej ZKA), poprzez zapewnienie na rzecz Zamawiającego autobusów wraz z kierowcami na obszarze kursowania pociągów uruchamianych przez „Koleje Małopolskie” sp. z o.o. |
| Główny Kod CPV | 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie planowanej oraz awaryjnej usługi zastępczej komunikacji autobusowej (dalej ZKA), poprzez zapewnienie na rzecz Zamawiającego autobusów wraz z kierowcami na obszarze kursowania pociągów uruchamianych przez „Koleje Małopolskie” sp. z o.o.” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.