ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Kompleksowa usługa w zakresie utrzymania czystości i porządku na terenie i w obiektach dla SRK S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń

Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Bytom, Śląskie) prowadził postępowanie „Kompleksowa usługa w zakresie utrzymania czystości i porządku na terenie i w obiektach…”. Termin składania ofert minął 14 lutego 2025, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.Bytom, Śląskieopublikowano 30 stycznia 2025
Termin składania ofert
14 lutego 2025, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    30 stycznia 2025

    Termin ofert: 14 lutego 2025 08:00
  2. Sprostowanie

    13 lutego 2025

    Nowy termin: 19 lutego 2025 08:00

    Zmienia wersję 65657-2025

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Miejscowość

Bytom

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Kompleksowa usługa w zakresie utrzymania czystości i porządku na terenie i w obiektach dla SRK S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń

Główny Kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Część nr LOT-0001

Kompleksowa usługa w zakresie utrzymania czystości i porządku na terenie i w obiektach dla SRK S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

W przypadku braku przyznania środków publicznych na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający może unieważnić postępowanie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 800 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 194 zł1 473 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 688 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 194 zł
Mediana
553 800 zł
Górny kwartyl
1 473 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.