ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2025.

Zamawiający Nadleśnictwo Drawsko (Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2025”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2024, 09:00. Planowany budżet: 30 992 367 zł. Wadium: 46 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Nadleśnictwo DrawskoDrawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie (powiat Drawski →)opublikowano 28 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
30 992 367 zł
Wadium
46 000 zł
Termin składania ofert
14 listopada 2024, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    28 października 2024

    Termin ofert: 14 listopada 2024 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    28 lutego 2025

    19 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2025.

  • 2

    RyzykoWadium: 46.000,00 PLN.

  • 3

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 30 992 366,91 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail