Usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, infrastruktura techniczna, usługi portierskie oraz obsługa bramy wjazdowej:
Zamawiający Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o. (Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i…”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2025, 10:00. Wadium: 2 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
- Wadium
- 2 zł
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 czerwca 2025
Termin ofert: 17 lipca 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 lipca 2025
Nowy termin: 19 sierpnia 2025 10:00Zmienia wersję 376233-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 lipca 2025
Nowy termin: 27 sierpnia 2025 10:00Zmienia wersję 433787-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2025
Nowy termin: 22 września 2025 10:00Zmienia wersję 492594-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 września 2025
Nowy termin: 17 października 2025 10:00Zmienia wersję 541127-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 września 2025
Nowy termin: 3 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 603727-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
23 października 2025
Nowy termin: 14 listopada 2025 10:00Zmienia wersję 630038-2025
- Wynik: wybrano wykonawców
31 grudnia 2025
6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Konstancin-Jeziorna |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, infrastruktura techniczna, usługi portierskie oraz obsługa bramy wjazdowej: |
| Główny Kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Część nr LOT-0001 | usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, usługi portierskie oraz obsługa bramy wjazdowej:: w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wierzejewskiego 12 |
| Część nr LOT-0002 | usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, czynności pomocniczych, utrzymania terenów zewnętrznych, obsługi szatni, infrastruktura techniczna w Warszawie przy ul. Barskiej 16/20 |
| Część nr LOT-0003 | usługę kompleksowego utrzymania czystości, dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń i sprzętów, transportu wewnętrznego, utrzymania terenów zewnętrznych w Pruszkowie przy ul. Warsztatowej 1 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. 1. W postępowaniu wymagane jest wniesienie wadium. 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2. p. z. p. 3. Kwota wadium (na cały przedmiot zamówienia) wynosi:1 145 000,00 zł. 4. Kwoty wadium dla poszczególnych pakietów wynoszą: Pakiet nr 1: 850 000,00 zł Pakiet nr 2: 250 000,00 zł Pakiet nr 3: 45 000,00 zł 5. Wadium należy wnieść do dnia 14.11.2025r. do godz. 10:00. 6. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wnieść przelewem na konto: Banku Millenium S.A. 57 1160 2202 0000 0003 1557 0460 z dopiskiem; Wadium- znak sprawy PN 26/2025 oraz podanie numeru NIP Firmy 7. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa wyżej, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). 8. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572). 9. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień i godzinę wpływu środków na konto Zamawiającego (w pieniądzu) lub wniesienie wadium przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (w formie niepieniężnej). 10. Wadium wnoszone w formie gwarancji i poręczeń musi spełniać następujące wymogi: • być wystawione na Zamawiającego - MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI „STOCER” Sp. z o. o., • zawierać w swojej treści oświadczenie gwaranta/poręczyciela, w którym zobowiązuje się on do nieodwołalnej i bezwarunkowej wypłaty kwoty wadium na pierwsze żądanie Zamawiającego zawierające oświadczenie, iż zaszła jedna z przesłanek wymienionych w art. 98 ust. 6 p.z.p., • okres ważności wadium nie może być krótszy niż okres związania ofertą, przy czym pierwszym dniem ważności zobowiązania jest dzień składania ofert. 11. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w art. 97 ust. 7 pkt 2-4 p.z.p., Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej nie później niż w terminie wyznaczonym na otwarcie ofert (dzień i godzina). 12. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium w terminie lub wniesie w sposób nieprawidłowy zostanie odrzucona. Podstawa prawna art. 226 ust. 1 pkt 14 p.z.p. 13. Okoliczności i zasady zwrotu wadium oraz jego zatrzymania określa art. 98 p.z.p. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.