Kompleksowe dostawa i montaż magazynów energii w budynkach w Białymstoku
Zamawiający Miasto Białystok (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Kompleksowe dostawa i montaż magazynów energii w budynkach w Białymstoku”. Termin składania ofert minął 27 lutego 2026, 10:00. Wadium: 41 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 41 000 zł
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=180, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 stycznia 2026
Termin ofert: 27 lutego 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
15 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 20 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena ofertowa.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Kompleksowe dostawa i montaż magazynów energii w budynkach w Białymstoku.
- 4
RyzykoWadium: 1 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Białystok |
| Miejscowość | Białystok |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowe dostawa i montaż magazynów energii w budynkach w Białymstoku |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej |
| Dodatkowe kody CPV | 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Każda oferta musi być zabezpieczona wadium o wartości 41 000,00 zł, 2. Wymagania dotyczące wadium zostały określone w rozdz. XIV SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-02-27 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu, wykonawca dołącza do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia/ESPD (zwany dalej „JEDZ”), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – na lub wg załącznika nr 2 do SWZ. Oświadczenie należy wypełnić zgodnie z instrukcją, która znajduje się na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/uzp zakładka: E-usługi/JEDZ (https://www.gov.pl/web/uzp/jednolity-europejski-dokument-zamowienia).
Formularz wstępnie przygotowany przez Zamawiającego dla przedmiotowego postępowania w formie elektronicznej (w formacie .xml - do zaimportowania w serwisie ESPD) jest dostępny na Platformie.
Uwaga: W części IV JEDZ (Kryteria kwalifikacji) Wykonawca może wypełnić wyłącznie sekcję α (ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji). - 2.nie podlega wykluczeniu z postępowania, wykonawca dołącza do oferty:
oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - na lub wg załącznika nr 2a do SWZ.
II. WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH NA POTWIERDZENIE NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU, SKŁADANYCH NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO zgodnie z rozdz. VIII SWZ.
III. WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH NA POTWIERDZENIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU, SKŁADANYCH NA WEZWANIE ZAMAWIAJĄCEGO zgodnie z rozdz. IX SWZ.
IV. WARUNKU UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU zostały określone w rozdz. V SWZ.
V. WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH zostały określone w rozdz. X SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →