Dostawa Elektronicznej Karty Znieczulenia, skanera, oraz szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Dostawa Elektronicznej Karty Znieczulenia, skanera, oraz szkolenia z zakresu…”. Termin składania ofert minął 21 października 2025, 12:00. Wadium: 37 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- Wadium
- 37 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 października 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=196, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 września 2025
Termin ofert: 21 października 2025 12:00 - Sprostowanie
10 października 2025
Nowy termin: 30 października 2025 12:00Zmienia wersję 613170-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 października 2025
Nowy termin: 6 listopada 2025 12:00Zmienia wersję 667547-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
23 grudnia 2025
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku |
| Miejscowość | Białystok |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa Elektronicznej Karty Znieczulenia, skanera, oraz szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa |
| Główny Kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet nr 1 - Zakup lub rozbudowa systemów zbierania danych z urządzeń medycznych i ich integracja z systemem szpitalnym: Elektroniczna Karta Znieczulenia |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet nr 2 - Skaner do digitalizacji papierowej dokumentacji medycznej |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet nr 3 - Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników i kadry zarządzającej szpitala |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 37000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Formularz ofertowo - cenowy
2. Załącznik do formularza oferty - Pakiet 1
3. Załącznik do formularza oferty - Pakiet 2
4. Załącznik do formularza oferty - Pakiet 3
5. Jednolity europejski dokument zamówienia
6. Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia
7. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby - jeśli dotyczy
8. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby - jeśli dotyczy
8. Opisy techniczne, katalogi - zgodnie z SWZ
9. Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy
Wykaz dokumentów składanych na wezwanie zamawiającego:
1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego
2. Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej
3. Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
4. Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument
Warunki udziału w postępowaniu:
Sytuacja ekonomiczna lub finansowa
Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie
Zdolność techniczna lub zawodowa
Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie
Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie
Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Zamawiający nie stawia wymagań w tym zakresie.
*Rozwiązania równoważne:
a) Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w specyfikacji warunków zamówienia.
b) Wykonawca, który w ofercie powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w specyfikacji warunków zamówienia.
c) Ilekroć w niniejszej SWZ w opisie przedmiotu zamówienia jest mowa o normach, europejskich ocenach technicznych, aprobatach, specyfikacjach technicznych, systemach referencji technicznych to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy "lub równoważne".
d) Kryteria równoważności: produkt o parametrach nie gorszych od opisanych w przedmiotowej SWZ tj. o parametrach takich samych lub lepszych w stosunku do podanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), funkcjonalnie spełniający wszystkie wymagania Zamawiającego określone w OPZ.
* Szczegółowy termin związania ofertą określony został w rozdziale 17 SWZ.
* Zamawiający dopuszcza możliwość zmian umowy w zakresie i na warunkach zgodnie z załącznikiem do SWZ "Wzór umowy"
*Zakup jest realizowany ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Wdrożenie e-usług w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Uwaga: (na dzień sporządzenia wniosku umowa o objęcie wsparciem nie została jeszcze podpisana)
Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.
Informacje dodatkowe: Ad: Zielone zamówienia - Kryteria (BT-805-Lot): uwzględnione w Formularzu ofertowo – cenowym
Informacje dodatkowe: Ad: Zielone zamówienia - Kryteria (BT-805-Lot): uwzględnione w Formularzu ofertowo – cenowym
Informacje dodatkowe: Ad: Zielone zamówienia - Kryteria (BT-805-Lot): uwzględnione w Formularzu ofertowo – cenowym
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.