Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk
Zamawiający Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Podstaw Informatyki…”. Termin składania ofert minął 20 października 2025, 09:30.
- Termin składania ofert
- 20 października 2025, 09:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1304, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 września 2025
Termin ofert: 20 października 2025 09:30 - Wynik: wybrano wykonawcę
10 listopada 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk |
| Główny Kod CPV | 09300000 |
| Część nr LOT-0001 | Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.