Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do zbiorników „PKP Intercity” S.A.
Zamawiający PKP Intercity" S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do zbiorników PKP…”. Termin składania ofert minął 3 września 2026, 12:00. Wadium: od 2700 zł do 220 000 zł (zależnie od części).
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 366 550 zł
- Wadium
- od 2700 zł do 220 000 zł (zależnie od części)Część 1 przedmiotu zamówienia - dostawy oleju napędowego do Zakładu Centralnego: 40 000 zł · Część 2 przedmiotu zamówienia - dostawy oleju napędowego do Zakładu Południowego: 220 000 zł · Część 3 przedmiotu zamówienia - dostawy oleju napędowego do Zakładu Północnego: 2700 zł
- Termin składania ofert
- 3 września 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1306, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2026
Termin ofert: 27 sierpnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 lipca 2026
Zmienia wersję 520265-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 sierpnia 2026
Nowy termin: 3 września 2026 12:00Zmienia wersję 524511-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do zbiorników „PKP Intercity” S.A.
- 2
TerminTermin realizacji: 18 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty.
- 4
RyzykoWadium: 2 700,00 zł.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał T&J Paliwa Sp. z o. o., przy 3 ofertach.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 7,5 ofert na postępowanie przy 26 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem