AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (dostawa i usługa dystrybucji) dla Gminy Rejowiec

Zamawiający Gmina Rejowiec (Rejowiec, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (dostawa i usługa dystrybucji) dla Gminy Rejowiec”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RejowiecRejowiec, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 513 008 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
4d 9h
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do obiektów wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, z szacunkowym 12 miesięcznym zapotrzebowaniem 500 771 kWh.

  • 2

    ZakresZamówienie obejmuje 4 umowy, w tym 2 z Gminą Rejowiec, 1 z Gminnym Ośrodkiem Kultury i 1 z Gminną Biblioteką Publiczną, a zamawiający dopuszcza zawarcie umowy na wzorze wykonawcy dla punktów, w których wytwarzana jest energia.

  • 3

    ZakresWykonawca musi posiadać aktualną koncesję na obrót energią elektryczną oraz, jeżeli dotyczy, koncesję na dystrybucję albo umowę z operatorem systemu dystrybucyjnego.

  • 4

    ZakresWykonawca przejmuje dopełnienie formalności przy zmianie dotychczasowego sprzedawcy energii przed rozpoczęciem realizacji umowy, a zamawiający może zwiększyć liczbę punktów poboru w ramach tych samych grup taryfowych.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał PGE obrót, który złożył jedyną ofertę.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,7 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 11% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail