Provision of remote assessment of English language skills
Zamawiający European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) (Warszawa) prowadzi postępowanie „Provision of remote assessment of English language skills”. Termin składania ofert upływa 9 października 2026, 20:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 9 października 2026, 20:0036d 1h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=8745, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 9 października 2026 20:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 9 października 2026 roku o godzinie 20:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Jakość.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Provision of remote assessment of English language skills.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) |
| Adres | Plac Europejski 6, PL-00-844 Warsaw |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Provision of remote assessment of English language skills |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79600000-0 - Usługi rekrutacyjne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 100 000 EUR |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- For the full list of exclusion grounds please consult the procurement documents.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-09 20:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
In case of unavailability or disruptions in the functioning of the electronic means of communication provided in Section 5.1.11 in the last 5 calendar days before the time limit for receipt indicated in Section 5.1.12, the contracting authority reserves the right to extend this time limit and publish the extension at the Internet address provided in Section 5.1.11, without a preceding publication of a corrigendum to this notice. Economic operators interested in this procurement are invited to subscribe to the call for tenders at the address in Section 5.1.11 in order to get notified when new information or documents are published.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →