Environmental Services: Operational Support for Airborne and Sea Operations
Zamawiający European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) (Warszawa) prowadzi postępowanie „Environmental Services: Operational Support for Airborne and Sea Operations”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 16:00. Planowany budżet: 1 200 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 1 200 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 17 września 2026, 16:0013d 21h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=16637, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 sierpnia 2026
Termin ofert: 3 września 2026 16:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
03 września 2026
Nowy termin: 17 września 2026 16:00Zmienia wersję 3cb7d3fe-1d73-4a42-9dfc-2615ca3b9f5a-01
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 17 września 2026 roku o godzinie 16:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Jakość.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Environmental Services: Operational Support for Airborne and Sea Operations.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 1 200 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) |
| Adres | Plac Europejski 6, PL-00-844 Warsaw |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Environmental Services: Operational Support for Airborne and Sea Operations |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71351600-9 - Usługi prognozowania pogody |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 200 000 EUR |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- For the full list of exclusion grounds please consult the procurement documents.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-17 16:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
In case of unavailability or disruptions in the functioning of the electronic means of communication provided in Section 5.1.11 in the last 5 calendar days before the time limit for receipt indicated in Section 5.1.12, the contracting authority reserves the right to extend this time limit and publish the extension at the Internet address provided in Section 5.1.11, without a preceding publication of a corrigendum to this notice. Economic operators interested in this procurement are invited to subscribe to the call for tenders at the address in Section 5.1.11 in order to get notified when new information or documents are published.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →