Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej (Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku”. Termin składania ofert minął 22 października 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 22 października 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 września 2025
Termin ofert: 22 października 2025 10:00 - Sprostowanie
14 października 2025
Zmienia wersję 608290-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
12 lutego 2026
13 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
13 lutego 2026
16 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 lutego 2026
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku, zgodnie z potrzebami Zamawiającego.
- 2
ZakresSzczegółowy opis i wymagane parametry dla każdego wyrobu znajdują się w Załączniku Nr 2 do SWZ, Formularz specyfikacji asortymentowo, cenowej.
- 3
ZakresZamówienie podzielone jest na 61 części (pakietów).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej |
| Miejscowość | Ostrów Mazowiecka |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku |
| Główny Kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet Nr 1 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet Nr 2 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet Nr 3 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet Nr 4 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet Nr 5 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet Nr 6 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0007 | Pakiet Nr 7 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0008 | Pakiet Nr 8 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0009 | Pakiet Nr 9 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0010 | Pakiet Nr 10 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0011 | Pakiet Nr 11 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0012 | Pakiet Nr 12 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0013 | Pakiet Nr 13 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
| Część nr LOT-0014 | Pakiet Nr 14 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 p.z.p.,
2. W niniejszym postępowaniu Zamawiający przewiduje wykluczenie Wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, tj:
1) zgodnie z art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp – w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury;
3. Ponadto o udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania:
1) na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r. poz. 835);
2) na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
10. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych z zastrzeżeniem art. 127 ust. 21 oraz art. 126 ust. 2 ustawy p.z.p.:
10.1. Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
1) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”;
2) Art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego;
- sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem
10.2. Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;;
10.3. Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, sporządzonym na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy,
- zgodnie z Załącznikiem Nr 6
10.4. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – zgodnie z Załącznikiem Nr 7 do SWZ;
Uwaga!!! Zamawiający odstąpi od wezwania Wykonawcy do złożenia oświadczenia w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, jeśli w postępowaniu zostanie złożona tylko jedna oferta.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.