- Umowa zawartaCzęść 48Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WrocławCena wybranej oferty787 086 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 49Lek spółka akcyjna· WarszawaCena wybranej oferty259 078 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 50BAXTER POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WarszawaCena wybranej oferty384 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 51SALUS INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· KatowiceCena wybranej oferty128 939 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 52Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WrocławCena wybranej oferty23 986 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 53BIALMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WarszawaCena wybranej oferty645 088 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 54Asclepios Spółka Akcyjna· WrocławCena wybranej oferty990 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 55SALUS INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· KatowiceCena wybranej oferty749 130 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 56BAXTER POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WarszawaCena wybranej oferty600 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 57LEK4YOU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Dąbrowa GórniczaCena wybranej oferty5095 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 585 ofert
- Umowa zawartaCzęść 59Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WrocławCena wybranej oferty95 897 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 60Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WrocławCena wybranej oferty129 160 zł1 oferta
Dostawy produktów leczniczych
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej (Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy produktów leczniczych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 3 808 449 zł. Złożono 32 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 3 808 449 zł
- Liczba ofert
- 32 ofertłącznie, 13 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 maja 2026
Termin ofert: 11 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 czerwca 2026
Nowy termin: 17 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 317958-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
27 sierpnia 2026
32 ofert7 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 32 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej |
| NIP | 7591436186 |
| Adres | ul. Stanisława Duboisa 68, 07-300 Ostrów Mazowiecka |
| Region (NUTS) | PL924 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawy produktów leczniczych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 11 061 087 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0048 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0048 – Wybrany wykonawca | Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0048 – Wartość wybranej oferty | 787 086 PLN |
| Część LOT-0048 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0049 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0049 – Wybrany wykonawca | Lek spółka akcyjna, Warszawa (NIP: 7281341936) |
| Część LOT-0049 – Wartość wybranej oferty | 259 078 PLN |
| Część LOT-0049 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0050 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0050 – Wybrany wykonawca | BAXTER POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa (NIP: 8271818828) |
| Część LOT-0050 – Wartość wybranej oferty | 384 000 PLN |
| Część LOT-0050 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0051 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0051 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0051 – Wartość wybranej oferty | 128 939 PLN |
| Część LOT-0051 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0052 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0052 – Wybrany wykonawca | Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0052 – Wartość wybranej oferty | 23 986 PLN |
| Część LOT-0052 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część LOT-0053 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0053 – Wybrany wykonawca | BIALMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0053 – Wartość wybranej oferty | 645 088 PLN |
| Część LOT-0053 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0054 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0054 – Wybrany wykonawca | Asclepios Spółka Akcyjna, Wrocław (NIP: 6481008230) |
| Część LOT-0054 – Wartość wybranej oferty | 990 PLN |
| Część LOT-0054 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0055 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0055 – Wybrany wykonawca | SALUS INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Katowice (NIP: 6340125442) |
| Część LOT-0055 – Wartość wybranej oferty | 749 130 PLN |
| Część LOT-0055 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0056 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0056 – Wybrany wykonawca | BAXTER POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa (NIP: 8271818828) |
| Część LOT-0056 – Wartość wybranej oferty | 600 000 PLN |
| Część LOT-0056 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0057 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0057 – Wybrany wykonawca | LEK4YOU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dąbrowa Górnicza (NIP: 6292483361) |
| Część LOT-0057 – Wartość wybranej oferty | 5 095 PLN |
| Część LOT-0057 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0058 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0058 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0059 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0059 – Wybrany wykonawca | Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0059 – Wartość wybranej oferty | 95 897 PLN |
| Część LOT-0059 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0060 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0060 – Wybrany wykonawca | Urtica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław (NIP: 8942556799) |
| Część LOT-0060 – Wartość wybranej oferty | 129 160 PLN |
| Część LOT-0060 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 Prawo zamówień publicznych 2 W niniejszym postępowaniu Zamawiający przewiduje wykluczenie Wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, tj: 1) zgodnie z art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp – w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; 3. Ponadto z postępowania zostanie wykluczony Wykonawca: 1) wobec, którego zachodzą podstawy wykluczenia na podstawie art. 7 ust. ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn.: Dz.U. z 2025 r. poz. 514), Zamawiający wskazuje, iż w zakresie przesłanki wykluczenia art. 7 ust. ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn.: Dz.U. z 2025 r. poz. 514), Wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D jednolitego dokumentu „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”. Zamawiający wskazuje, iż w zakresie przesłanki wykluczenia, o której mowa powyżej Wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D jednolitego dokumentu „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”. 2) wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2014.229.1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 (Dz.U.UE.L.2022.111.1), dalej: rozporządzenie 2022/576 oraz rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 (Dz.U.UE.L.2025.2033), dalej: rozporządzenie 2025/2033, w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, brak podstaw wykluczenia, o których mowa powyżej zobowiązany jest potwierdzić każdy z tych Wykonawców Ponadto Zamawiający, w ramach weryfikacji przesłanek wykluczenia, o których mowa powyżej, zastrzega możliwość wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień.Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych z zastrzeżeniem art. 127 ust. 21 oraz art. 126 ust. 2 ustawy p.z.p.: 1. W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowania należy złożyć następujące dokumenty: 1) aktualne zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej lub zezwolenie na wytwarzanie produktów leczniczych (w przypadku producenta) zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne; 2)aktualne zezwolenie na obrót hurtowy środkami odurzającymi i substancjami psychotropowym (jeżeli dotyczy); 2. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia należy złożyć następujące dokumenty: 2.1. Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: 1) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”; 2) Art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o udzielenie zamówienie publiczne tytułem środka karnego; - sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem 2.2. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 2.3. oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, sporządzonym na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, zwanego dalej „JEDZ”, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: - art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp; - art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego - dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy
Pzp; - art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji; - art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp; oraz oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, dotyczącym odrębnych przesłanek wykluczenia, o których mowa w: - art. 7 ust. ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn.: Dz.U. z 2025 r. poz. 514) - zawarte w oświadczeniu JEDZ w Części III Sekcja D jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”, - art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków
ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) - zgodnie z Załącznikiem Nr 8 2.4. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – zgodnie z Załącznikiem Nr 9 do SWZ; Uwaga!!! Zamawiający odstąpi od
wezwania Wykonawcy do złożenia oświadczenia w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, jeśli w postępowaniu na daną część/Pakiet zostanie złożona tylko jedna oferta.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.