Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 585761-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa paliw oraz produktów poza paliwowych dla floty pojazdów Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., Gas Storage Polska Sp. z o.o. oraz Chemkop Sp. z o.o.

Zamawiający Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa paliw oraz produktów poza paliwowych dla floty pojazdów Spółki Operator…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 12:00. Wadium: 300 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 396 951 zł
Wadium
300 000 zł
Termin składania ofert
11 września 2026, 12:00
8d 2h
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 01.01.2027 – 01.01.2030.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa paliw oraz produktów poza paliwowych dla floty pojazdów Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., Gas Storage Polska Sp. z o.o. oraz Chemkop Sp. z o.o.

  • 5

    RyzykoWadium: 300 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

NIP

5272432041

Adres

ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa paliw oraz produktów poza paliwowych dla floty pojazdów Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., Gas Storage Polska Sp. z o.o. oraz Chemkop Sp. z o.o.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 300 000,00 PLN (słownie: trzysta tysięcy złotych 00/100).

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-11 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w Rozdziale X i XI SWZ, a podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w Rozdziale XII SWZ.
  2. 2.
    Dotyczy Sektor działalności instytucji zamawiającej (sekcja 1.1): Produkcja, transport lub dystrybucja gazu lub energii cieplnej.
  3. 3.
    Dotyczy e-podpis (Sekcja 5.1.12): a) Oferta winna być złożona, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w języku polskim, w formie zapewniającej pełną czytelność jej treści. Zamawiający nie dopuszcza przekazania elektronicznego odwzorowania oferty podpisanej w formie pisemnej, chyba że odwzorowanie to zostanie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę umocowaną do złożenia tego oświadczenia. b) Jednolity dokument składany przez Wykonawcę, a także przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia oraz podmioty, na których zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca na zasadach określonych w art. 118 Ustawy, musi zostać złożony, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osoby uprawnione do reprezentacji podmiotu, którego dotyczy Jednolity dokument.
  4. 4.
    Dotyczy Formy prawnej, jaką musi przyjąć grupa oferentów, której udzielono zamówienia:  (Sekcja 5.1.12) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie przedmiotowego zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia do oferty należy dołączyć dokument ustanawiający pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Jeżeli oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostanie wybrana, Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia przedłożenia umowy regulującej współpracę tych podmiotów.
  5. 5.
    Zamawiający wskazuje, iż stosownie do treści art. 139 Ustawy, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu (procedura "odwrócona").

Szczegółowe zasady określa Wzór Umowy.

  1. 1.
    Dotyczy Data początkowa (sekcja 5.1.3) ­ Wskazano oczekiwaną datę zawarcia umowy.
    Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w terminie określonym w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ i Umowy).
  2. 2.
    Dotyczy sekcji 5.1.12 Wykonawca jest związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 09.12.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 951 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
273 501 zł881 142 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 641 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
273 501 zł
Mediana
396 951 zł
Górny kwartyl
881 142 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 11.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 300 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 - Paliwa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.