Dostawa licencji i wyposażenia multimedialnego wraz z wdrożeniem w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz 20 placówkach na terenie całego kraju.
Zamawiający Fizjologii i Patologii Słuchu (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa licencji i wyposażenia multimedialnego wraz z wdrożeniem w Instytucie Fizjologii…”. Termin składania ofert upływa 9 października 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 9 października 2026, 09:0035d 1h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 września 2026
Termin ofert: 9 października 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 9 października 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 6 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa licencji i wyposażenia multimedialnego wraz z wdrożeniem w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz 20 placówkach na terenie całego kraju.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 11,6 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 22% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU |
| Adres | ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa licencji i wyposażenia multimedialnego wraz z wdrożeniem w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz 20 placówkach na terenie całego kraju. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami; 48820000-2 - Serwery; 30234100-9 - Dysk magnetyczny; 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane wadium - szczegóły określone w warunkach zamówienia (SWZ) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-09 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.