- Umowa zawartaCzęść 9MD sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty25 407 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10MD sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty2592 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp z o.o.· WrocławCena wybranej oferty9321 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12Beryl Med Poland sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty64 152 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 131 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp z o.o.· WrocławCena wybranej oferty13 829 zł3 oferty
Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 115 302 zł. Złożono 11 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 115 302 zł
- Liczba ofert
- 11 ofertłącznie, 6 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1112, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,9 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2026
Termin ofert: 9 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 września 2026
10 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
03 września 2026
11 ofert3 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
03 września 2026
18 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
04 września 2026
11 ofert3 wykonawcówZmienia wersję 606357-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
04 września 2026
17 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem