- Umowa zawartaCzęść 1MD sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty105 030 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Zarys International Group sp.zo.o.sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty21 294 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Lumbirid Medical Polska sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty10 239 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Zarys International Group sp.zo.o.sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty8467 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Vygon polska sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty5324 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 6
- Umowa zawartaCzęść 7MD sp.zo.o.· WarszawaCena wybranej oferty160 272 zł1 oferta
Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 310 626 zł. Złożono 10 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 310 626 zł
- Liczba ofert
- 10 ofertłącznie, 7 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1112, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,9 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2026
Termin ofert: 9 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
01 września 2026
10 ofert4 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
03 września 2026
11 ofert3 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
03 września 2026
18 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 września 2026
11 ofert3 wykonawcówZmienia wersję 606357-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 września 2026
17 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem