Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych”, wybierając ofertę wykonawcy MD sp.zo.o. Cena wybranej oferty: 854 582 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 854 582 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1100, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2026
Termin ofert: 9 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
27 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy MD sp.zo.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 854 582,40 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie |
| REGON | 000293976 |
| Adres | ul. Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33160000-9 - Techniki operacyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | MD sp.zo.o., Warszawa (NIP: 7010045901) |
| Wartość wybranej oferty | 854 582 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-27+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →