Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem.
Zamawiający Gmina Zarzecze (Zarzecze, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i…”. Termin składania ofert upływa 2 października 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 2 października 2026, 09:0028d 3h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 878 900 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=241, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 sierpnia 2026
Termin ofert: 4 września 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 września 2026 09:00Zmienia wersję 533787-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 września 2026
Nowy termin: 2 października 2026 09:00Zmienia wersję 587424-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem oraz integracja z istniejącymi systemami Zamawiającego w Gminie Zarzecze.
- 2
ZakresZakres obejmuje wymianę wodomierzy na nowe, dostawę zestawów komunikacyjno-pomiarowych i infrastruktury komunikacyjnej w otwartym standardzie OMS oraz LoRaWAN, wdrożenie platformy do zarządzania danymi, integrację i uruchomienie systemu.
- 3
Zakresopisie pojawia się też etapowy podział: najpierw dostawa i uruchomienie systemu, a potem jego integracja z systemami zamawiającego, więc wykonawca musi skoordynować sprzęt, oprogramowanie i wdrożenie.
- 4
ZakresZamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,9 ofert na postępowanie przy 39 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Zarzecze |
| NIP | 7941671210 |
| Adres | ul. Długa 7, 37-205 Zarzecze |
| Region (NUTS) | PL822 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa i wdrożenie systemu zdalnego odczytu wody wraz z niezbędną infrastrukturą i oprogramowaniem. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38421100-3 - Wodomierze |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-02 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.