- Umowa zawartaCzęść 1IT-Partner Mirosław Wiszniowski· Tarnowo PodgórneCena wybranej oferty247 400 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2IT-Partner Mirosław Wiszniowski· Tarnowo PodgórneCena wybranej oferty824 912 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Trecom Poznań Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty252 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4MONITOR-MED AGNIESZKA MOLENDA· RADZYMINCena wybranej oferty277 500 zł1 oferta
Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Zamawiający Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-curie (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 601 812 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 601 812 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=627, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2026
Termin ofert: 14 lipca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 lipca 2026
Nowy termin: 20 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 394109-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 września 2026
4 oferty3 wykonawców
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE |
| NIP | 7781342057 |
| Adres | ul. Garbary 15, 61-866 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
| Dodatkowe kody CPV | 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | IT-Partner Mirosław Wiszniowski, Tarnowo Podgórne (NIP: 7811339500) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 247 400 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-11+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | IT-Partner Mirosław Wiszniowski, Tarnowo Podgórne (NIP: 7811339500) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 824 912 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-11+02:00 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Trecom Poznań Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 7010182897) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 252 000 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-11+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | MONITOR-MED AGNIESZKA MOLENDA, RADZYMIN |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 277 500 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-08-11+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.